آینه تاشوی برقی, مقالات

آینه تاشو برقی

آینه تاشو برقی - های آپشن

تنظیم آینه های ماشین قبل از استارت خودرو حرکتی بود که در آموزش رانندگی آموختیم، اهمیت اشراف راننده بر روی کناره های خودرو خود و خودروهای مجاور سبب توجه ویژه سازنندگان تجهیزات خودرو به این قطعه شده است. امروزه با پیشرفت های چشمگیر در زمینه تجهیزات الکترونیک و الکترومکانیک آینه های برقی تاشویی به بازار آمده است که در عین سهولت و لذتبخش نمودن امر رانندگی سبب لوکس تر شدن ماشینها شده است .

در خیابانهای شلوغ و معابر و ورودی های باریک قطعه ای که از همه اجزای خودرو بیشتر در معرض خطر است آینه بغل خودرو است .

در صورت وجود آینه تاشو برقی ، قادر هستیم هنگام عبور از خیابان یا معابر کم عرض ، درگاه یا ورودی پارکینگ آینه های خودرو را ریموت جمع کرده و پس از عبور آنها را به حالت اول برمی گردانیم. با اینکار از خسارات احتمالی جلوگیری می کنیم و در واقع صرفه جویی در هزینه ها صورت می گیرد از طرفی بر خلاف آینه های مکانیکی که با دست قابلیت تنظیم داشت این مدلها از طریق ریموت کنترل تنطیم می شود و همین امر سبب صرفه جویی در زمان است .

این آپشن  بر روی بسیاری از خودروها در کاخانه نصب می شود و البته بعضی دیگر باید راننده روی خودروی خود نصب کند .

آینه تاشو برقی - های آپشن

راننده نیز در هنگام خرید آینه تاشو برقی با توجه به مدل خودرو خود، الزاما انتخاب مناسبی باید داشته باشد ، چرا که در خودروهای لوکس و با ارزش بیشتر نصب این آپشن برای اجتناب از خسارات احتمالی در عبور از معابر باریک یا گذرگاههای شلوغ و … اهمیت بیشتری داشته است و به طبع این آپشن برای این مدل خودرو ها گرانتر خواهد بود .

مزایای آینه های تاشو برقی

  • بالا بردن دقت راننده به سبب احاطه کامل بر بدنه و اطراف خودرو
  • سهولت در عبور خودرو از معابر باریک و پارک در نزدیکی دیوار
  • جمع شدن آینه در صورت برخورد با مانع و سالم ماندن آن و تنظیم مجدد
  • باز و بسته شدن آینه همراه با باز و بسته شدن درهای خودرو از طریق ریموت کنترل
  • صرفه جویی در زمان
  • سهولت در رانندگی و لذتبخش تر شدن آن
  • صرفه جویی در انرژی
  • بخشیدن ظاهر لوکس  و جذاب به خودرو
  • سهولت نصب استاندارد با وجود دسته سیمهای فابریک و مجزا

نکاتی در رابطه با نصب آینه تاشو برقی

برای خرید آینه تاشو برقی از هر فروشگاهی  که تصمیم به خرید دارید قبل از نصب حتما نمونه های نصب را روی خودرو مشاهده کنید تا از میزان تخصص و مهارت نصاب و کیفیت محصول فروشگاه اطمینان حاصل کنید تا از ضرر احتمالی و هدر رفتن وقت و پول خود ممانعت نمایید .

آینه تاشو برقی بدلیل فابریک بودن و وجود سیم های مجزا نصبی آسان و سریع دارد ولی توصیه ما به شما این هست که خودتان اقدام بانجام ای کار نکنید چرا که در صورت ایجاد هر گونه خطا و اشتباه مسئولیت با خود شماست و نمی توانید از خدمات و ضمانت آن بهره ببرید.

از نکات دیگر نصب ، محل قرار گیری کلید مخصوص آن است. کنار ترمز دستی ، کنار دکمه تنظیم ارتفاع چراغ و همینطور کنسول وسط را می توان برای نصب انتخاب کرد که کارشناس نصب با توجه به تجربه خود و نظر و انتخاب راننده در آن قسمت اقدام به نصب می نماید.

از دیگر مزایای انتخاب فروشگاه معتبر و نصاب حرفه ای و با ضمانت این است که در صورت بروز هر گونه اشکال و خرابی مسئولیت رفع اشکال بر عهده نصاب است .که معمولا کارشناس با تجربه و مجموعه متخصص بدون خطا و اشکال کار را به شما تحویل و نصب انجام می شود.

فروشگاه اینترنتی های آپشن با فراهم آوردن بهترین برندها و نصب سریع این آپشن توسط  نصابان مجرب و حرفه ای بدون دخالت در سیم کشی اصلی ماشین کار را برای شما بسیار آسان کرده است .

شما در هر زمان از روز جهت راهنمایی و خرید می توانید با کارشناسان مادر شرکت تماس بگیرید.

جهت مشاهده انواع آینه های تاشو برقی لطفا کلیک کنید .

از شبکه اجتماعی اینستاگرام های آپشن دیدن فرمایید.

 فیلم رضایت مشتریان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.